Proje ve Genel yönetim, İmalat, Marka Yönetimi, Yatırm, Danışmanlık, Finansman, Bilişim teknolojileri, Dijital ve Kreatif Reklam Ajansı konularında kaliteli hizmet prensibi ile faaliyet göstermekteyiz.

2013 Yılında Dijital Ajans olarak faaliyetine başlayan şirketimiz, 2015 yılı ortalarında Yatırım ve Danışmanlık çalışmalarıda yapmaya başlamıştır.

Özellikle Katar ile işbirliği çalışmalarımız ile bir çok firmaya ve her iki ülkeye katma değer kazandırmıştır. Kazandırmaya da devam etmektedir.

Yurt dışı çalışmalarımızda ilk başlangış noktamız, Katar ile olmuştur. Süreçte önemli aileler, yatırım danışmanlık şirketleri, kurum yöneticileri, bürokratlar, iş insanları ile işbirliklerimiz gelişrek devam etmiştir. Bir çok firma ile Katar başta olmak üzere, Rusya, Ukrayna, Türk Cumhuriyetleri, Gürcistan ve Kıbrıs’ta da yatırım, proje, temsiliyet çalışmaları yapmaktayız.

Şirketlerimizin temel stratejisi, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklı, ufku dünya pazarlarına açık bir vizyon üzerine kuruludur.

Çalışmalarımızın ardında güçlü bir kurumsal iş kültürü yatıyor. Müşterilerimizin ve pazarın ihtiyacını anlamaya ve ona yönelik yaratıcı, farklı ve ekonomik çözümler geliştirmeye tutku derecesinde bağlılıkla çalışıyoruz. Risk almaktan çekinmeksizin hızlı ve esnek aksiyon geliştirme becerisiyle faaliyet gösterdiğimiz pazarları şekillendirecek yenilikçi ürün, hizmet ve iş modelleri sunuyoruz.

Önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirlemek ve gerekli olan fizibilite ve raporlamaları hazırlayarak işe başlamaktır.

Müşterilerimizin talep etmesi halinde, yurt içi ve dışı iş ortaklıklarımız ve networkümüz ile, yerel ve yabancı yatırımcıları, mevcut firmalarının altyapısına, ürün ve hizmet özellikleri ile ihracat hedeflerine en uygun firma veya şahıslar ile bir araya getiriyoruz

Firmamız, yurtiçi ve yurtdışında yatırım yapmayı düşünen yerel ve yabancı tüm yatırımcılara, ilgilendikleri alanlarda mevcut yatırım olanaklarının araştırılması ve raporlanması hizmetini vermektedir.

Danışmandan çok iş ortağı hedefiyle faaliyetlerimizi sürdürürken, tüm hizmetlerimizi kesin gizlilik prosedürleri içerisinde ve mutlaka sözleşme bazlı yürütmekteyiz.

Sahibi olduğumuz markalarımız ile Global bazda perakende sektöründe de faaliyetler göstermekteyiz. Dünyaca ünlü Fashion TV markasının lisanlı ürünlerinin dünya lisans haklarına sahibiz. Moda, Giyim, Ev grubu ürünleri ile başlayan çalışmalarımız artarak devam edecektir.

Ev tekstili, Kişisel bakım ve Banyo aksesuarları ürünlerinde satış yaptığımız markamız Hammam Fashion ise emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Türkiye’de ki tek tematik Film stüdyosu olan Plato Tema ile Film ve Müzik sektöründe gerek plato hizmeti ve gerekse anahtar teslim yapım ve produksiyon çalışmları olarak hizmet vermekteyiz.

Geniş networkümüz sebebi ile yurt içindeki önemli gayrimenkuller de portföyümüzde bulunmaktadır. (Maslak Atatürk Sanayi sitesi, Erzin Enerji ihtisas sahası, Didim Termal araziler, Mardan Palaca Hotel ve daha çok sayıda gayrimenkul)

Yurt içi Yatırım ve Danışmanlık çalışmalarımızda, markalara franchise yapılanması, bilişim, alt yapı ve sistem kurulumları, marka yönetimi hizmetleri sunmaktayız.

Dijital Ajansımız ile, web sayfası tasarım ve yazılım, dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret danışmanlığı, reklam ve kampanya yönetimi, e-mail marketing, kurumsal kimlik çalışmaları yapmaktayız. Sahibi olduğumuz e-ticaret siteleri ile, ilerleyen süreçte gelişen e-ticaret sektöründe kendimize önemli yerler edinmeyi hedeflemekteyiz.

Sanat bir toplumun hayat damarlarından biridir anlayışı ile, Four Seasons Bosphorus Hotel sanat danışmanlığı ve sanat galerisinin yönetimi tarafımızdan yapılmaktadır. Bir çok önemli sanatçımızın eserlerinin yurt içi ve yurt dışında tanıtım ve satışına destek olmaktayız.