NFT Projelerinize dijital vitaminler verelim...

NFT  Son zamanlarda  dijital dünyayı kasıp kavuruyor. Değerleri ve uygulamaları her geçen gün  yeni potansiyel tasarımlar ortaya çıkıyor. NFT'lerin meta veri deposuna entegrasyonu da birçok olasılık yaratır. Birçok şirket kendi NFT tasarımlarını üretip satışa sunmaya hazırlanıyor.

Gerçekleştirmek istediğiniz NFT fikirleri için profesyonel desteğe ihtiyaç duyduğunuz noktada Maydelta  Kullanılabilir ürünlere kadar NFT projelerinizde ve bunların tasarımı, senaryosu ve genel yol haritasında size detek verebilir.

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK VE NFT'LER NEYİ TANIMLAR

Artırılmış Gerçeklik veya AR, kullanıcının alana nasıl hareket ettiğini takip etmek için esas olarak sanal öğeleri gerçek ortamlarda gerçek zamanlı olarak entegre eden bir teknolojiyi ifade eder.

NFT'ler veya değiştirilebilir Olmayan Jetonlar benzersiz dijital sahiplik sertifikasıdır ve değiştirilemez. NFT'lerin ana avantajı, taklit edilememeleri ve böylece benzersiz dijital ürünler haline gelmeleridir. NFT'ler sanat eseri gibidir. Nadir, ünlü ve yaşlılarsa, o kadar pahalı ve istenirler. Moda, video oyunları ve daha fazlasını aşma eğiliminde olmasının nedeni budur. NFT'ler, Artırılmış Gerçeklik'te görüntü, video, ses veya 3B gösterimden birçok biçimde gelir.

En değerli ve en nadide şeyler yakında dijital olacak ve aynı zamanda herkesin keyfini çıkarabileceği en erişilebilir şeyler olacak. Artırılmış gerçeklik, favori ürünleri tamamen yeni bir şekilde keşfetmeyi ve paylaşmayı mümkün kılar. Bu tür bir teknoloji ile kullanıcılar, sanalın fiziksel ile buluştuğu yeni bir dünyanın parçası olmaya mahkumdur.

NFT'ler sektörde büyük ve uzun süreli bir trend olsa bile, tüm NFT proje markaları hayata geçirmek ister. Artırılmış gerçeklik NFT'leri, sanal koleksiyonlar ve eşyalar için yeni bir hipergerçekçi, sürükleyici deneyim katmanı sunar. Onlarla, kullanıcılar sanatı hayata geçirebilir ve görüntülerin, videoların ve AR teknolojisinin gücüyle sanat hakkında hikayeler anlatabilir.