Dünyada birçok alanda yükselişte olan, 2022 Dünya Kupası’na da ev sahipliği yapan Katar'da, stadyum, şehircilik, altyapı ve üstyapı, imalat ve hizmet sektörlerine 200 milyar doların üzerinde yatırım öngörülüyor.

Türkiye, Katar ile ticarette, ihracat ve yatırımlar açısından en önemli ülkeler arasında yer almaktadır. Bilişim, turizm, hizmet ve imalat sektörleri ülkede yatırım yapılabilecek öncelikli alanlar arasında yer almaktadır.

Maydelta Firması olarak 2016 yılından beri Türkiye ve Katar arasında ticari köprü olmak üzere çalışmalar yapmaktayız. Bünyemizdeki Prodüksiyon şirketimiz ile Katar 2022 Dünya Kupası tanıtım kliplerinide çeken firmamızda, deneyimli kadromuz, Katar'lı önemli yatırımcılarımız, fon ve iş ortaklarımız ile İstanbul ve Doha ofislerimizde müşterilerimize baştan uca yatırım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Katar’da üretim/ticaret yapmak isteyen veya Katar'lı yatırımcılardan yatırım desteği almak isteyen firmalarımızın yanındayız.

Danışmandan çok iş ortağı hedefiyle faaliyetlerimizi sürdürürken, tüm hizmetlerimizi kesin gizlilik prosedürleri içerisinde ve mutlaka sözleşme bazlı yürütmekteyiz.