Bilişim Danışmanlığı

Bilişim Danışmanlığı

Bilgi teknolojileri, günümüzde firmaların rekabet gücünü artıran en önemli unsurlardan birisidir.

Çoğu zaman yüksek rakamlar oluşturan teknoloji yatırımları yapmak kadar, yapılan yatırımları verimli kullanmakta oldukça önemlidir.

Teknoloji yatırımları kurmanın da tek başına işe yaramamakta olup, değer oluşturmak için teknolojinin iş hedeflerine uygun olarak, bu hedefleri destekleyecek stratejik bir araç olarak kullanılması gerekliliğini de unutmamak gerekir.

MAYDELTA olarak yapılan bu teknoloji yatırımlarının, rekabet gücünü artırıcı yatırımlara yöneltme noktasında müşterilerimizin her daim yanında bulunmayı görev olarak görmekteyiz.


Çözümlerimiz;

  • Web Site Yazılım ve Tasarımı
  • E-Ticaret Danışmanlığı (Stok Yönetimi, XML oluşturma ve Entegrasyonları, Yurt dışı ülkelere ve en önemli e-ticaret sitelerine ürün satışı, Yurt içi siteler ile entegrasyonlar.
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Reklam ve Kampanya Yönetimi
  • Kurumsal Kimlik Çalışmaları
  • Arama Motoru Optimizasyonları

Konusunda uzman ve tecrübe sahibi ekibimiz ile, Teknoloji ve Pazarlama dünyasının yeniliklerini bir araya getirerek birçok önemli marka ve müşterilerimize en verimli şekilde hizmet vermekteyiz.


Çalışmalarını yaptığımız firmalarımızdan bazıları;

Microsoft, Garanti Bankası, Denizbank, Ağaoğlu, Yapı Merkezi, Başyapıt İnşaat, Evyap, Bimeks, Kiğılı, Kemal Tanca, Uno, Honda, Lavazza, Spotify, Ticket Restaurant, Silverline, Doğanay, Jamie’s Italian, Frankie, Bacardi, BTA, Kaspersky, Michael Page, Weber, British American Tobacco, İhkib, Bahçeşehir Koleji, Unicef, İstanbul Moda akademisi, Gedizler yapı, Ceyo ve daha birçok firma…