Stratejik Çalışma ve Partnerlikler ile Global Hedeflere...

Proje ve Genel yönetim, Yatırm, Danışmanlık, Finansman, Bilişim teknolojileri, Prodüksiyon - Yapım, Dijital ve Kreatif Reklam Ajansı konularında kaliteli hizmet prensibi ile faaliyet göstermekteyiz.

MayDelta’nın temel stratejisi, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklı, ufku dünya pazarlarına açık bir vizyon üzerine kuruludur.

MayDelta’nın çalışmalarının ardında güçlü bir kurumsal iş kültürü yatıyor. Müşterilerinin ve pazarın ihtiyacını anlamaya ve ona yönelik yaratıcı, farklı ve ekonomik çözümler geliştirmeye tutku derecesinde bağlılıkla çalışıyor.

Risk almaktan çekinmeksizin hızlı ve esnek aksiyon geliştirme becerisiyle faaliyet gösterdiği pazarları şekillendirecek yenilikçi ürün, hizmet ve iş modelleri sunuyor.

 

Markanız Dijital Dünya’da Konuşulsun...

Dijital dünyanın sunduğu fırsatlardan yararlanarak markanıza değer katabilirsiniz. Markanızın hızlı ve doğru bir şekilde hedeflerine ulaşmasını sağlayacak stratejileri belirlerken, uzman bir ekipten destek almanız size her yönden avantaj sağlayacaktır.

Dijital pazarlama ve sosyal medya iletişimi alanında markanızın ve kurumunuzun pazarlama stratejileri ve kurumsal kimliği çerçevesinde ihtiyaçlarınızı belirleyip hedef kitlenize uygun dijital stratejiler geliştiriyoruz.

Dijital pazarlama hedeflerinizi gerçekleştirmek için etkin ve nitelikli içerikler üretiyor, bunların hedef kitlenizle buluşmasını sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı yürütüyor, online itibar yönetimi ve kriz yönetimi yapıyoruz.

Dijital etkileşiminizi ölçerek ve geliştirerek hedeflerinize ne ölçüde ulaştığınızı tespit ediyor, hedef kitlenizle sürdürülebilir bir bağ kurmanız için gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz.