Rekabetin arttığı, buna paralel olarak kar marjlarının azaldığı bir dünyada, uluslararası bir şirket olabilmek, ticari fırsatlardan yararlanabilmek, dünya pazarlarındaki fırsatların ve risklerin farkında olabilmek şirketlerin uzun yıllar boyunca ticari faaliyetlerini devam ettirebilmeleri için hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple, uluslararası ticaret konularında güvenilir ve tecrübeli danışman firmalara olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır.

Maydelta olarak, uzman ve tecrübeli kadromuz, uluslararası iş ortaklarımız ile dış ticaret işlemleri konularında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Dünyanın önde gelen yatırım ve finans şirketleri ile stratejik ortaklıklarımız ile beraber, müşterilerimize yeni pazarlar, yatırımcılar, satış ve pazarlama çözümleri sunmaktayız.

Satışın olması beklenen hemen her yerde, pazarlamanın da olması gerekmektedir. Geleneksel pazarlama çalışmalarının büyük ölçüde yeni nesil dijital pazarlamaya taşındığı, iki bölge arasındaki dengenin sağlanması gerektiği bu dönemde, her iki alanda da danışmanlarımızla birlikte sizlere bilgi ve tecrübelerimizi sunmaktayız.

Global hedeflere ulaşabilmek adına, sadece ülkemiz içerisinde değil, dünya pazarındaki çalışmaları ve ilerlemeleri yakından takip ediyor, sizin için gerekli ve en doğru adımları nitelikli araştırmalar sonucunda belirliyoruz.