1995’ten beri, dünya gayrimenkul sektörünün yükselen yıldızı Türkiye’de, emlak sektörüne yön veriyoruz.

İnşaat sektörünün hayat verdiği 100’e yakın sektörü, alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile birlikte entegre bir yapıda inceliyor, fikir aşamasından proje aşamasına, arsa seçiminden pazar analizine, fiyatlandırmadan pazarlamasına kadar yerel ve bölgesel tüm senaryolar üzerinde profesyonel ekibimiz ile çalışıyoruz.

1995’ten bu yana faaliyet gösterdiğimiz gayrimenkul danışmanlık ve değerleme hizmetlerinde, dünya devlerinin bizi ortak seçmesinin ana sebebi iş yapış felsefemizdir.

HİZMETLERİMİZ
• Değerleme Hizmetleri
• Gayrimenkul Geliştirme Danışmanlığı
• Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
• Fizibilite Çalışmaları
• En Etkin ve Verimli Kullanım Analizleri
• Pazar Araştırmaları
• Bölgesel ve Sektörel Analiz Raporları
• Fiyatlandırma ve Şerefiyelendirme Çalışmaları

DANIŞMANLIK
Gayrimenkul yatırımları konusunda sonuç alan hamleler üretebilmek ve çalıştığımız firmaları rekabet ortamında farklılaştırmak için, gayrimenkul geliştirme alanında farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek bilgi ve hizmetler üretiyoruz. Yatırım fikirlerinin sektöre ait güncel bilgiler ışığında değerlendirilmesi ile başlayan süreç, ilgili disiplinlerden uzmanlarca risk, fizibilite ve konsept analizleriyle maksimum faydayı elde edecek şekilde programlanıyor.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME DANIŞMANLIĞI
Arsa temini ve geliştirilmesi aşamasından, bu arsa üzerinde yapılandırılacak projenin yapım süreci ve satışına kadar tüm basamaklarda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

GAYRİMENKUL SATIŞ
Proje yönetimi tarafımızdan yapılan, hepsi birbirinden değerli projelerin yanı sıra, satış hakları firmamızda olan çok değerli gayrimenkullerden oluşan yüzlerce portföye sahibiz. Müşterilerimizin taleplerine göre, en uygun portföyü sağlayabiliyoruz.

FİZİBİLİTE ETÜTLERİ
• Pazar Araştırmaları
• Bölgesel ve Sektörel Analizler
• Arz Miktarı ve Fiyat Araştırmaları
• En Etkin ve Verimli Kullanım Analizleri

GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI
Yatırım çeşitlemesinde (riskin dağıtımı) gayrimenkulü bir araç olarak görme prensibi çerçevesinde, yatırılan sermaye ve beklenen gelir-değer artışı ve risk arasındaki ilişkiler göz önüne alınarak yatırım önerileri ve analizleri yapıyoruz.

FİNANSAL DANIŞMANLIK
Kurumlar, şahıslar ve konut geliştirme projeleri için finansman ve vergi planlaması; sermaye değerleme analizleri ve ihtiyaca göre gelişen konularda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

SERTİFİKALARIMIZ
1995’ten beri Türkiye genelinde ve uluslararası platformda faaliyet gösteren, değerleme ve danışmanlık hizmetleri sunan bir firmayız.

Firmamız, Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri: VIII, No: 35 sayılı tebliği uyarınca “Kurul Listesi”ne alınmıştır.

Ayrıca Firmamız, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından 03.03.2010 tarihli kararla Bankalara Değerleme Hizmeti Verecek Kuruluşların Yetkilendirilmesi ve Faaliyetleri Hakkında yönetmeliğin 11. maddesine istinaden, bankalara değerleme hizmeti vermek üzere yetkilendirilmiştir. Bünyemizde deneyim sahibi profesyonelleri barındırarak fiziksel planlama, pazar araştırması ve ekonomik parametreleri konsolide bir biçimde analiz edebilme tecrübesine sahibiz. Amacımız, müşterilerimize fiziki ve ekonomik faktörleri bilerek gönül rahatlığı ile karar alma sürecinde kullanabilecekleri bir ürün sunmaktır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi sürekli kılmak amacıyla, Kalite Yönetim Sistemini oluşturmuş bulunmaktayız. Alman NISZERT tarafından yapılan denetimler sonucunda ISO 9001:2008 kalite sistemi standartlarını yerine getirdiğimiz ve uyguladığımız onaylanmıştır.